خانه / خبرها / بازدید از موزه ها در هفته بوشهر رایگان خواهد بود

بازدید از موزه ها در هفته بوشهر رایگان خواهد بود

۱۸ اسفند سالروز تاسیس مدرسه سعادت بوشهر که دومین مدرسه قدیمی ایران است بعنوان روز بوشهر نامگذاری شده است.
ظهر روز ١۲ بهمن ماه ١٣٩٨ نشست صمیمانه مدیرکل میراث‌فرهنگی استان بوشهر با شهردار بندر بوشهر برگزار شد.
در این نشست همکاری و تعامل بین دو دستگاه مورد بحث قرار گرفت و روند اجرای هفته بوشهر را بررسی کردند.
محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر در این نشست گفت : هفته بوشهر بستر مناسبی است در جهت معرفی پتانسیل های اقتصادی و گردشگری استان زیرا در طول این هفته برنامه های فرهنگی مختلفی از آداب و رسوم این کهن دیار نیز اجرا می شود که خود یکی از جاذبه های مهم گردشگری این استان محسوب می‌شوند.
ارسطوزاده ادامه داد : با برنامه ریزی دقیق و تبلیغات محیطی مناسب باید زمینه حضور مردم از استان‌های دیگر را در این مراسم فراهم کنیم و از این رو اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر با هماهنگی های لازم تخفیف ویژه ایی را در بخش آژانس های مسافرتی و واحدهای اقامتی برای حضور هر چه بیشتر گردشگران در این بازه قرار خواهد داد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان بوشهر همچنین از تخفیفات سایر تاسیسات گردشگری گفت و اظهار داشت : بازدید از اماکن گردشگری و موزه ها را در هفته بوشهر رایگان خواهیم کرد تا از این راه ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را بهتر معرفی کنیم.
محمدحسین ارسطوزاده در پایان با ابراز خرسندی از نگاه مدیران شهرداری به مقوله گردشگری گفت : همکاری و تعامل بین دستگاهی می تواند مسیر رشد و شکوفایی اقتصادی استان را هموارتر کند و شاهد اتفاقات بهتری در این حوزه باشیم. پایان
هفته بوشهر هر ساله در اسفندماه از تاریخ ۱۱ اسفند لغایت ۱۸ اسفند برگزار می‌شود که شامل جشنواره های مختلف فرهنگی است که افراد زیادی از اقصی نقاط کشور به بندر بوشهر جهت حضور در این  مراسمات به استان بوشهر سفر می‌کنند .
تصاویر نشست : روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

کاهش 61 درصدی پرواز بوشهر در نوروز امسال

سکینه سالاری سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری بوشهر : «از تاریخ 25 / 12/98 تا 5/1/99 پرواز های استان نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته کاهش داشته است.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *