خانه / خبرها / بازدید وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی از غرفه استان بوشهر

بازدید وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی از غرفه استان بوشهر

«همزمان با افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی از نمایشگاه گردشگری بوشهر بازدید کرد.»

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی  بوشهر در اولین روز از نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران وزیر میراث فرهنگی از غرفه این استان بازدید کرد.

«مونسان در این دیدار بصورت چهره به چهره با فعالین حوزه گردشگری این استان دیدار کرد و با چگونگی فعالیت آنان در این نمایشگاه آشنا شد.»

غرفه گردشگری بوشهر امسال با حضور پررنگ فعالین این حوزه در زمینه های گردشگری دریایی ، استارتاپ های گردشگری ، معرفی بومگردی های استان و جامعه هتل داران ، آشنایی بازدید کنندگان با سفره بوشهری وگردشگری سلامت فعال شده و پتانسیل و قابلیت بالای استان را در صنعت گردشگری معرفی می شود.

در کنار معرفی زیر ساخت ها و جاذبه های گردشگری استان ، صنعتگران فعال و خلاق بوشهری هم با آثار فاخر و هنرمندانه خود در رشته های صنایع دستی دریایی ، حصیر بافی ، زیور آلات سنتی و اسباب بازی چوبی بر محتوای بصری و جاذبه این نمایشگاه و ویژه غرفه بوشهر اضافه نموده اند.

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

تعطیلی ، تخلیه و پلمب 188 خانه مسافر در استان بوشهر تا سوم فروردین 99

محمد حسین ارسطو زاده : «برای حفظ سلامت مردم با اسکان غیر قانونی مسافر توسط مالکان خانه های مسافر برابر ضوابط با آنها برخورد می شود.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *