خانه / خبرها / برگزاری دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری +تصاویر

برگزاری دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری +تصاویر

برگزاری دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری به همت موسسه آموزشی لیان سیر در حال برگزاری است.

 

محمد حسین ارسطو زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی در این باره گفت : ما بر اساس نیاز سنجی که در اداره کل داشته و ارزیابی عملکرد واحد های اقامتی در استان و میزان رضایتمندی گردشگران از این واحدها براین شدیم با توجه به خروجی این نیاز سنجی و ارزیابی عملکرد نسبت به برگزاری دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری در حوزه ارائه خدمات به گردشگران اقدام کنیم.

 

ارسطو زاده بااشاره به اهمیت مبحث آموزش و کاربردی بودن آن در حوزه گردشگری اضافه کرد : امیدواریم مدیران واحدهای اقامتی و پذیرایی در استان نهایت بهره را ازاین دوره های آموزشی برده و بر اساس اولویت بندی کاری ، نتیجه دوره را در رونق گردشگری استان ببینیم.

رضوان حیدری رییس گروه گردشگری اداره کل هم در خصوص اهداف برگزاری چنین دوره هایی افزود : هدف از برگزاری این دوره ۲ روزه تقویت بنیه آموزشی بخش های گردشگری ، اقامتی و پذیرایی بوده که بنا داریم این دوره ها را از مقدماتی تا پیشرفته ادامه دهیم و الفبای صنعت گردشگر و گردشگری پذیری و راهکارهای ارائه خدمات بهتر و نوین را به علاقمندان و فعالان صنعت گردشگری بیاموزیم.

 

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

زلزله به آثار تاریخی دشتستان آسیبی نرسانده است

معاون میراث فرهنگی بوشهر گفت: «زلزله امروز صبح در دشتستان آسیبی به آثار تاریخی این شهرستان وارد نکرده است.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *