خانه / خبرها / توسعه گردشگری استان با شهر هوشمند بوشهر

توسعه گردشگری استان با شهر هوشمند بوشهر

توسعه گردشگری استان با شهرهوشمند بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اولین جلسه شهر هوشمند به همت شرکت مگفا (مرکز گسترش فناوری اطلاعات )با حضور مدیر پروژه شهر هوشمند آقای محمد رضا میرزا امینی و کارشناس پروژه های هوشمندی سازی آقای عظیم شناگر نژاد با محوریت این اداره کل در تاریخ ۱۱ تیرماه برگزار شد.

شهر بوشهر که جزو پنج شهر منتخب کشور جهت رسیدن به شهر هوشمند در آینده خواهد بود ، در حال برداشتن اولین قدم ها و جمع آوری داده های آماری در همه زمینه های سازه ای و زیر ساخت شهری است .

این روابط عمومی تصریح کرد : که رسیدن به شهر هوشمند تاثیر به سزایی در رونق اقتصاد و فضای مطلوب محیطی و زیستی خواهد داشت که برخی شهرهای بزرگ گردشگری اروپا قبل تر این مسیر را طی نموده و در زمینه های مذکور به شکوفایی رسیده اند.

رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی بهتر از لحاظ بهداشت ، آموزش ، تربیت و توسعه علم آموزی از دیگر مزیت های شهر هوشمند خواهد بود که اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری این استان به منظور توسعه صنعت توریسم  و فعالیت گسترده در حوزه گردشگری برای رسیدن به این مهم ، در راستای آماده  نمودن بستر و زیر ساخت این موضوع تلاش خواهد کرد./ / / پایان

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

تمدید تعطیلی موزه های بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بوشهر از تمدید تعطیلی موزه های استان خبر داد.

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *