خانه / خبرها / حضور هنرمندان و صنعتگران بوشهری در جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی لرستان + تصاویر

حضور هنرمندان و صنعتگران بوشهری در جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی لرستان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری  و صنایع دستی هنرمندان و صنعتگران  بوشهری در دو بخش صنایع دستی و موسیقی در جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی لرستان حضور یافتند.

این جشنواره با هدف پیوند اقوام مختلف و معرفی دستاوردهای گردشگری درحوزه های فرهنگی از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ آبان ماه ۹۸ در محوطه باغ گلستان قلعه تاریخی فلک الافلاک خرم آباد با حضور هنرمندانی از ۲۷ استان کشور پذیرای علاقمندان خواهد بود.

به گزارش این روابط عمومی در بخش موسیقی ۱۵ گروه از استان های مختلف کشور حضور دارند که موسیقی مقامی و محلی بوشهر با طنین و نوای دلنشینش مثل همیشه مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفته است.

حضور صنعتگران استان های مختلف در حوزه صنایع دستی و برپایی نمایشگاهی از محصولات تولیدی خود از دیگر جذابیت های جشنواره بوده که نمایندگان صنعتگر بوشهری هم با برپایی غرفه و عرضه صنایع دستی دریایی به معرفی صنایع دستی استان در این رشته پرداخته اند.

در دیگر بخش های این جشنواره برپایی سیاه چادر با حال و هوای روستایی و عشایری از اقوام مختلف کشور با معرفی آداب ، سنن و رسوم خود به بازدید کنندگان و علاقمندان ، به جذابیت و شور و حال این جشنواره کمک نموده اند.

 

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

کاهش 61 درصدی پرواز بوشهر در نوروز امسال

سکینه سالاری سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری بوشهر : «از تاریخ 25 / 12/98 تا 5/1/99 پرواز های استان نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته کاهش داشته است.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *