خانه / خبرها / ضدعفونی معابر شهر برازجان با تلاش پرسنل اداره میراث فرهنگی شهرستان دشتستان

ضدعفونی معابر شهر برازجان با تلاش پرسنل اداره میراث فرهنگی شهرستان دشتستان

حمید سعادت رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان دشتستان : معابر عمومی شهر برازجان با تلاش پرسنل یگان حفاظت این اداره و همکاری بسیجیان شهرستان ضدعفونی می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بوشهر،حمید سعادت رییس اداره شهرستان دشتستان از ضدعفونی معابر شهر توسط پرسنل یگان حفاظت آن شهرستان خبر داد.
سعادت با اعلام این خبر افزود : در چند روز گذشته با اجرای دستورالعمل های خواسته شده از استان و اداره کل برابر مقررات عمل نمودیم و با تشدید نظارت بر تاسیسات گردشگری سعی کردیم شیوع بیماری را تا سر حد امکان کاهش دهیم.

او با اشاره به اهمیت رعایت نکات بهداشتی در این شرایط گفت : پرسنل اداره میراث فرهنگی شهرستان دشتستان همیشه در همه شرایط در کنار مردم بوده اند و به همین منظور با تلاش و همکاری بسیجیان پایگاه مقاومت بنی هاشم بصورت خودجوش نسبت به ضدعفونی و پاکسازی معابر عمومی شهر اقدام کردند و رضایتمندی مردم را بدنبال داشته است.

رییس اداره میراث فرهنگی دشتستان بیان کرد : سلامت مردم در اولویت قرار دارد و برای ما بسیار با اهمیت است که در همین راستا در چند روز گذشته با همکاری دادستان شهرستان و پلیس اماکن چند خانه مسافر و سوییت مبله غیر مجاز در شهرستان پلمب شدند و امیدواریم مردم در این زمینه مارا بیشتر یاری کنند تا از این شرایط بخوبی عبور کنیم.

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

کلیسای نسطوری جزیره خارگ پاکسازی شد

معاون میراث فرهنگی استان بوشهر از پاکسازی کلیسای نسطوری جزیره خارگ خبر داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *