خانه / خبرها / عرضه صنایع دستی فاخر بوشهر در نمایشگاه راه ابریشم قزاقستان + تصاویر

عرضه صنایع دستی فاخر بوشهر در نمایشگاه راه ابریشم قزاقستان + تصاویر

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر ، تولیدات صنایع دستی این استان در نمایشگاه راه ابریشم کشور قزاقستان در معرض بازدید علاقمندان قرار گرفت.

 

این رویداد که با حضور هنرمندان و صنعتگرانی از کشورهای ایران ، ازبکستان ، ترکمنستان ، ترکیه ، هند ، آذربایجان ، قرقیزستان و … طی روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان ماه در شهر ترکستان قزاقستان در حال برگزاری است ، صنعتگرانی از استان های آذربایجان غربی ، اصفهان ، سیستان و بلوچستان و اردبیل در این نمایشگاه شرکت کرده که نماینده ای از  استان بوشهر هم  جهت معرفی و عرضه محصولات تولیدی صنایع دستی این استان در رشته حصیر بافی حضور دارد.

 

در این نمایشگاه علاقمندان و بازدید کنندگان همزمان با بازدید از غرفه صنایع دستی بوشهر از نزدیک با روند ساخت و چگونگی تولید این محصولات آشنا می شوند.

 

گفتنی است که هدف از شرکت در این رویداد معرفی و عرضه محصولات تولیدی صنایع دستی در استان بوشهر و شناخت بازار هدف و صادرات بدون واسطه در این حوزه می  باشد.

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

کاهش 61 درصدی پرواز بوشهر در نوروز امسال

سکینه سالاری سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری بوشهر : «از تاریخ 25 / 12/98 تا 5/1/99 پرواز های استان نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته کاهش داشته است.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *