خانه / خبرها / عرضه صنایع دستی فاخر بوشهر در نمایشگاه راه ابریشم قزاقستان + تصاویر

عرضه صنایع دستی فاخر بوشهر در نمایشگاه راه ابریشم قزاقستان + تصاویر

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر ، تولیدات صنایع دستی این استان در نمایشگاه راه ابریشم کشور قزاقستان در معرض بازدید علاقمندان قرار گرفت.

 

این رویداد که با حضور هنرمندان و صنعتگرانی از کشورهای ایران ، ازبکستان ، ترکمنستان ، ترکیه ، هند ، آذربایجان ، قرقیزستان و … طی روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان ماه در شهر ترکستان قزاقستان در حال برگزاری است ، صنعتگرانی از استان های آذربایجان غربی ، اصفهان ، سیستان و بلوچستان و اردبیل در این نمایشگاه شرکت کرده که نماینده ای از  استان بوشهر هم  جهت معرفی و عرضه محصولات تولیدی صنایع دستی این استان در رشته حصیر بافی حضور دارد.

 

در این نمایشگاه علاقمندان و بازدید کنندگان همزمان با بازدید از غرفه صنایع دستی بوشهر از نزدیک با روند ساخت و چگونگی تولید این محصولات آشنا می شوند.

 

گفتنی است که هدف از شرکت در این رویداد معرفی و عرضه محصولات تولیدی صنایع دستی در استان بوشهر و شناخت بازار هدف و صادرات بدون واسطه در این حوزه می  باشد.

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

ثبت 5 درخت کهنسال استان در فهرست آثار ملی + تصاویر

محمد حسین ارسطو زاده مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بوشهر گفت : «5 درخت کهنسال استان بوشهر در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *