خانه / خبرها / فردا بازدید از موزه های سطح استان رایگان است

فردا بازدید از موزه های سطح استان رایگان است

فردا بازدید از موزه های سطح استان رایگان است
ارغوان مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی موزه ها و فرا رسیدن هفته میراث‌فرهنگی گفت : به مناسبت این روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه بازدید از موزه های سطح استان رایگان خواهد بود.
مهدی زاده همچنین از برنامه های این هفته گفت و ادامه داد : در موزه مردم شناسی برنامه آشنایی کودکان با میراث‌فرهنگی را خواهیم داشت زیرا معتقدیم که آموزش باید از پایه صورت بگیرد.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی همچنین از رونمایی فیلم کوتاه چشم زخم در هفته میراث‌فرهنگی خبر داد و افزود : در بحث ثبت آثار در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتیم و آثار ملموس و ناملموس استان را ثبت کردیم که یکی از این آثار که چندسالی است به ثبت رسیده “توه گرمک” هست که فیلمی با این عنوان ساخته شده است که رونمایی از آن به همراه پخش این اثر را خواهیم داشت.
مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر همچنین گفت : سایر برنامه را در هفته میراث‌فرهنگی متعاقبا اعلام خواهیم کرد و امیدواریم هفته خوبی را در جهت معرفی میراث فرهنگی استان و کشور خواهیم داشت.
ارغوان مهدی زاده در پایان گفت : استان بوشهر یکی از استان‌های مستعد گردشگری است که با میراث غنی تاریخی و فرهنگی در آینده نزدیک مقصد اول سفر خواهد بود. پایان

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

تعیین مسیر گردشگری آثار تاریخی پایگاه های میراث فرهنگی بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر از تعیین مسیر گردشگری آثار تاریخی پایگاه های میراث فرهنگی استان خبر داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *