خانه / خبرها / نصب تابلو بین راهی اقامتگاه های بومگردی

نصب تابلو بین راهی اقامتگاه های بومگردی

نصب تابلو بین راهی اقامتگاه های بومگردی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ، این اداره کل در راستای حمایت از صنعت گردشگری نسبت به تهیه و نصب تابلوهای بین راهی برای اقامتگاه بومگردی با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حمل ونقل جاده ایی استان بوشهر اقدام کرد .


ارغوان مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در این خصوص گفت : هدف سازمان میراث فرهنگی آموزش، رونق و حمایت است که باید در یک مسیر حرکت کنیم تا به دستاوردهای مثبتی برسیم.
مهدی زاده در ادامه گفت : برای شروع چند اقامتگاه را پایلوت قرار دادیم و تابلوهای بین راهی آنها را تهیه و با همکاری ادراه کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان نصب کردیم.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی در ادامه با روند رو به رشد اقامتگاه های بومگردی در استان گفت : این موضوع نشان می‌دهد صنعت گردشگری رونق خوبی در استان داشته است که تقاضا برای اقامتگاه نیز زیاد شده و باید این روند مدیریت خوبی صورت بگیرد تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
ارغوان مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در پایان خبر از تهیه و نصب سایر تابلوهای اقامتگاه‌های بومگردی استان در آینده نزدیک را داد و گفت : امیدواریم با هم، در کنار هم قدم های خوبی در جهت رونق صنعت گردشگری در استان برداریم. پایان///

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

زلزله به آثار تاریخی دشتستان آسیبی نرسانده است

معاون میراث فرهنگی بوشهر گفت: «زلزله امروز صبح در دشتستان آسیبی به آثار تاریخی این شهرستان وارد نکرده است.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *