خانه / خبرها / نمایشگاه مجازی عکس «راه ابریشم آبی »

نمایشگاه مجازی عکس «راه ابریشم آبی »

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر ، به مناسبت هفته میراث فرهنگی نمایشگاه مجموعه عکس های هنرمندان ایرانی با عنوان «راه ابریشم آبی » که پیش تر در کشورهای عمان ، گرجستان ، قطر و . . . با همین عنوان برگزار شده بود ، به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس کرونا بصورت مجازی در سایت خبرگزاری میراث آریا به نمایش در آمد تا علاقمندان بتوانند از این نمایشگاه بازدید داشته باشند .

حسین ایزدپناه مدیر برگزاری این مجموعه نمایشگاهی در این خصوص گفت : «این نمایشگاه مجازی شامل مجموعه عکسهایی از کرانه خلیج فارس و دریای عمان می باشد که پیشتر در چند کشور خارجی نیز به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال سفرای کشورهای مختلفی قرار گرفت» .
حسین ایزدپناه ادامه داد : «در شرایط حال حاضر جامعه که بواسطه کرونا امکان فعالیتهای نمایشی میدانی در آن وجود ندارد ،اجرای آنلاین یا مجازی میتواند فاصله اجتماعی بین هنرمندان و مخاطب را نیز کم کند » .
او در پایان اظهار داشت :« نمایشگاه مجازی راه ابریشم آبی با همت اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر و خبرگزاری میراث آریا در هفته میراث فرهنگی برای آشنایی بیشتر با جاذبه ها و نشاط اقلیمی بخشهای جنوبی کشور برنامه ریزی و اجرا شده است » .
جهت بازدید این نمایشگاه به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.chtn.ir/photo/ID/156092

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

آتش سوزی در منطقه نمونه گردشگری خاییز تنگستان

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بوشهر گفت : «تلاش ها برای اتفا آتش در منطقه نمونه گردشگری خاییز ادامه دارد.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *