خانه / خبرها / واحد پیشگری از ویروس کرونا در هتلهای استان بوشهر +تصاویر

واحد پیشگری از ویروس کرونا در هتلهای استان بوشهر +تصاویر

واحد جلوگیری از ویروس کرونا در هتل های استان بوشهر راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر هتل های این استان واحد پیشگیری از ویروس کرونا را دایر کردند .


سکینه سالاری سرپرست معاونت گردشگری استان بوشهر در خصوص تشکیل کمیته مبارزه با ویروس کرونا در اداره کل میراث فرهنگی خبر داد و افزود : « با توجه به حساسیت بالای این موضوع و تاثیر دوجانبه صنعت گردشگری بر ویروس و بلعکس آن بر آن شدیم تا با تشکیل هرچه سریعتر این کمیته نسبت به پیشگیری و اجرای دستورالعمل های ابلاغی اقداماتی را انجام دهیم » .


سالاری ادامه داد :« از این رو و با توجه به دستورالعمل تمامی هتل ها که مسافر در آن ها اقامت دارند باید تجهیزات و وسایل لازم در خصوص ضدعفونی را داشته و واحد جلوگیری از ویروس کرونا در این هتل ها راه اندازی شود و موارد بهداشتی گوشزد و رعایت گردد » .
او همچنین از بازرسی روزانه از این هتل ها و تاسیسات گردشگری خبر داد و افزود : « کارشناسان و بازرسان ما بصورت محسوس و نامحسوس در تمامی ساعات شبانه روزی به واحدهای تاسیساتی مراجعه می کنند و تذکرات لازم را می دهند و در صورت مشاهده تخلفی سریعا و بدون فوت وقت در همان محل اقدام به ثبت گزارش و رفع تخلف می نمایند » .


سکینه سالاری در پایان ضمن اعلام آمادگی این اداره کل در مقابله با ویروس کرونا گفت : « تمام ظرفیت های لازم و اقداماتی که می توان در پیشگیری از این ویروس را داشت انجاد می دهیم و در کنار مردم خواهیم بود و هر گونه گزراشی را دریافت و فورا اقدامات لازم را دراین خصوص صورت میدهیم » .

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

کشف سه شی تاریخی فرهنگی در بندر سیراف+تصاویر

کشف سه شی تاریخی فرهنگی در بندر سیراف مدیر پایگاه ملی میراث‌فرهنگی سیراف از کشف سه شی تاریخی فرهنگی در این بندر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *