خانه / خبرها / کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر

کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر

کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر و با همکاری و همیاری دستگاههای قضایی و انتظامی استان بوشهر تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر محمدحسین ارسطوزاده خبر از تشکیل این کمیته در اداره کل داد و اضافه کرد : « در راستای سیاست های وزارت متبوع این کمیته تشکیل شده تا در کنار هموطنان در جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همگام و هم قدم باشد و طبق دستورالعمل مسیر را پیش رود ».

ارسطوزاده ادامه داد : « در این راستا دبیرخانه این کمیته بصورت شبانه روزی منتظر دریافت شکایات ،انتقادات و پیشنهادات شهروندان از تخلفات تاسیسات گردشگری با شماره ۰۷۷۳۳۳۲۳۱۷۷ است ».

او روند بررسی و بازرسی از شکایات را مثبت شمرد و گفت : «تاکنون گزارشات متعددی شده است که اغلب اجاره منازل مبله است و تا کنون نسبت به تعطیلی و پلمب نزدیک به ۳۰ واحد اقدام شده است ».

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر همچنین از ممنوعیت هر گونه تجمع در اماکن عمومی و تاسیسات گردشگری گفت و تصریح کرد :«با توجه به دستورالعمل های اجرایی ابلاغ شده تمامی تجمع ها در اماکن عمومی ممنوع می باشد و از این رو جشن نوروزگاه سال ۱۳۹۹ استان بوشهر نیز برگزار نخواهد شد و امیدواریم که با برنامه ریزی در این زمینه پس از مساعد شدن وضعیت جایگزینی برای آن اعلام و اجرا کنیم ».

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

کشف سه شی تاریخی فرهنگی در بندر سیراف+تصاویر

کشف سه شی تاریخی فرهنگی در بندر سیراف مدیر پایگاه ملی میراث‌فرهنگی سیراف از کشف سه شی تاریخی فرهنگی در این بندر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *