خانه / خبرها / نشست صمیمی با بانوان صنعتگر صنایع دستی جزیره خارگ +تصاویر

نشست صمیمی با بانوان صنعتگر صنایع دستی جزیره خارگ +تصاویر

نشست صمیمی سرپرست اداره کل و معاون صنایع دستی با بانوان صنعتگر صنایع دستی جزیره خارگ .

ارغوان مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و لیلا رحیمی معاون صنایع دستی این اداره کل در اقامتگاه بومگردی بصیرون جزیره خارگ با برخی از صنعتگران این جزیره دیداری داشتند که به بررسی مشکلات آنها پرداخته شد .

ارغوان مهدی زاده ضمن تاکید در پایش منطقه ایی جهت وضعیت صنایع دستی منطقه گفت : ما بزودی تیم کارشناسان خود را جهت پایش منطقه ایی و شناسایی ظرفیت های صنایع دستی این جزیره اعزام خواهیم کرد که امیدواریم بتوانیم قدم های مثبتی برای صنعتگران آن برداریم .

مهدی زاده ادامه داد : امروزه گردشگری یک اصل اساسی در رونق منطقه است که اگر بتوانیم فرهنگ و سنت خود را احیا کنیم می توانیم در توسعه صنعت گردشگری و پس از آن رونق اقتصادی برای اقشار منطقه را صورت دهیم .

لیلا رحیمی معاون صنایع دستی این اداره کل نیز ضمن بازدید از برخی از صنایع دستی تولیدی برخی از صنعتگران جزیره گفت : کارهایی که صورت گرفته بسیار خوب است که باید مقداری در نوآوری آن تلاش کرد تا بتوان آن را بهتر به عرضه و فروش گذاشت .

لیلا رحیمی همچنین در این جلسه با همراهی بخشداری جزیره خارگ در جهت همکاری بیشتر با ظرفیت وجود اقامتگاه بومگردی و صنعتگرانی که هستند داد و گفت : ما تلاش می کنیم تا ورکشاپ های متعددی برگزار شود تا هم پایش بهتری صورت بگیرد و هم ظرفیت ها بهتر سنجیده شود که بتوانیم کلاس های آموزشی خوبی را برگزار کنیم . پایان / / /

همچنین ببینید

گردشگری عسلویه در مسیر توسعه + تصاویر

  رضوان حیدری  رییس گروه گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *