خانه / خبرها / رئوف : میراث‌فرهنگی استان بوشهر جوانترین های ایران هستند

رئوف : میراث‌فرهنگی استان بوشهر جوانترین های ایران هستند

جلسه شورای معاونین استان بوشهر با حضور مدیرکل دفتر عملکرد،بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی کشور

عصر روز پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه جلسه شورای معاونین استان بوشهر با حضور سید رحمت الله رئوف حنان تشکیل شد .
در این جلسه معاونین گزارش عملکردی خود در سال 97 را به مدیرکل بازرسی سازمان تقدیم کردند تا مورد بررسی قرار گیرد .
پس از ارائه و جمع بندی، بازرسی عملکرد دوره قبل با دوره فعلی بررسی و نواقص برطرف شده بازرسی مجدد شد و کمی و کاستی عملکردی این دوره جهت بررسی مجدد و تهیه گزارش به سازمان ارائه خواهد شد .
سید رحمت الله رئوف در آغاز جلسه ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان گفت : ماه رمضان ماه عبودیت پروردگار است و در این ماه می توان رحمت خداوند را بهتر دید .
رئوف ادامه داد : یکی از مهمترین اهداف سازمان میراث فرهنگی بحث آموزش و ترویج فرهنگ حفظ و نگهداری از میراث است.
مدیر کل بازرسی سازمان همدلی کارمندان در کنار هم جهت خدمت رسانی به مردم را مهم دانست و گفت : سازمان ما باید در کنار مردم باشد و نباید دیوار بین خود و مردم بکشد. مردم رکن اصلی عملکردی ما هستند و رضایت آنها یعنی عملکرد خوب و عدم رضایت یعنی عملکرد ضعیف.
سیدرحمت الله رئوف حنان مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی کشور در پایان ضمن تشکر از مدیران و معاونین سازمان بابت رفع مشکلات و نواقصات دوره قبل گفت : مدیران و معاونین میراث فرهنگی استان بوشهر که مشغول خدمت رسانی هستند بسیار جوان و خلاق هستند و این عملکرد خوب نشان از نیروی جوانی و خستگی ناپذیری است که در کنار هم همانند یک خانواده هستند.

ارغوان مهدی زاده نیز با تبریک ماه رمضان و ضمن خوش آمد به بازرسین گفت : ما در تلاش هستیم که بتوانیم خدماتی مطلوب برای ارباب رجوع داشته باشیم و در وهله اول نیز ما در رفع مشکلات و مسائل مربوط به گزارش بازرسی عملکرد سال قبل پرداختیم.
مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ادامه داد : آنچه که برای ما مهم است رضایت ارباب رجوع است و برای این مهم کارهای خوبی در اداره کل میراث فرهنگی صورت گرفته است.
ارغوان مهدی زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در پایان از تمامی پرسنل اداره کل بابت عملکرد خوب در سال 97 تشکر و قدردانی کرد و گفت : این عملکرد باعث خواهد شد که بار مسئولیت ما بیشتر شود و باید سال 98 نیز با تمام توان جهت خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم. پایان………………..

همچنین ببینید

برگزاری دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری +تصاویر

برگزاری دوره آموزشی تشریفات ، پذیرایی و هتل داری   به گزارش روابط عمومی اداره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *