خانه / خبرها / رئوف حنان : بوشهر استان گردشگری است + تصاویر

رئوف حنان : بوشهر استان گردشگری است + تصاویر

مدیرکل دفتر عملکرد،بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان میراث فرهنگی کشور از برخی تاسیسات گردشگری و اماکن تاریخی استان بازدید کرد .

سیدرحمت الله رئوف حنان در این بازدیدها ضمن رضایت از وضعیت مرمت و ساماندهی و همچنین گسترش اقامتگاه های بومگردی گفت : بوشهر استان مستعد گردشگری است و باید از این پتانسیل خوبی که استان دارد بهره گرفت و تمام ظرفیت ها را برای رونق هر چه بهتر صنعت گردشگری به کار گرفت .

مدیرکل دفتر عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان میراث فرهنگی کشور ادامه داد  : ما باید با آموزش و ترویج فرهنگ ، چرخه این صنعت را به دست مردم بسپاریم زیرا ورود مردم به این صنعت می تواند تحولات عظیمی را در چرخه اقتصاد داشته باشد .

رئوف حنان اضافه کرد : اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر در چند سال اخیر خیز خوبی برای رونق و توسعه زیرساخت های گردشگری داشته است که باید ساماندهی صورت بگیرد تا بتوان بیشترین بهره وری را از آن داشت .

مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی سازمان با اشاره به شعار سال 98 گفت : در بحث گردشگری می توان اشتغال زایی خوبی داشت که این اشتغال زایی به تولید و رونق تولید کمک شایانی می کند و می تواند چرخه اقتصاد را به گردش در آورد و ارزآوری خوبی را در کشور شاهد باشیم .

سیدرحمت الله رئوف حنان مدیرکل دفتر عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان میراث فرهنگی کشور در پایان گفت : آموزش و ترویج فرهنگ سیاست اصلی سازمان است و برای این مهم در هر سه حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری باید در کنار هم تلاش کنیم و جزیره ایی عمل نکنیم تا شاهد پیشرفت های بهتری باشیم. پایان/ / / /

 

همچنین ببینید

ارسطو زاده : خلیج فارس نعمت گردشگری استان بوشهر است +تصاویر

مدیرکل میراث فرهنگی استان بوشهر از ظرفیت های دریایی استان در بخش گردشگری گفت : …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *