خانه / خبرها / تدوین بسته های آموزشی مناسب راهگشای مشکلات شاغلین دوره های صنایع دستی + تصاویر

تدوین بسته های آموزشی مناسب راهگشای مشکلات شاغلین دوره های صنایع دستی + تصاویر

تدوین بسته های آموزشی دوره های شاغلین صنایع دستی

معاونت صنایع دستی استان در راستای مرتفع نمودن مشکلات پیش روری صنعتگران استان و شاغلین دوره های صنایع دستی پس از برگزاری نشست های صمیمانه و جلسات هم اندیشی با فعالان عرصه صنایع دستی و نیاز سنجی آموزشی آنان و جمع بندی نقطه نظرات و دغدغه ها در بحث آموزش  نسبت به برگزاری جلسه تخصصی  این موضوع با اساتید مربوطه اقدام کرد.

لیلا رحیمی معاون صنایع دستی استان در این جلسه گفت : ما حصل و نتایج  نشست های هم اندیشی با صنعتگران در بازه های زمانی مختلف این بوده که ما راهکارهای برون رفت از مشکلات پیش روی فعالان عرصه صنایع دستی  را در حوزه تولید ، بازار یابی ، چگونگی ایجاد رقابت و مشخص نمودن شاخص های کاربردی محصولات بصورت تخصصی و اصولی بررسی نماییم و بتوانیم در خصوص موارد مطرح شده جهشی رو به جلو داشته باشیم.

معاون صنایع دستی استان با اشاره به اهمیت تولید در سالی که با این نام « رونق تولید » نامیده شده افزود : هدف ما از برگزاری چنین جلساتی برررسی اصولی تر و تخصصی تر معضلات ، مشکلات و نواقصات  می باشد که با کمک شما اساتید بتوانیم با طرح و تدوین بسته های آموزشی دوره های شاغلین نقاط ضعف ها را پوشش داده و برطرف نماییم .

رحیمی در پایان تصریح کرد : ما به این اصل معتقدیم که تدوین بسته های آموزشی مناسب در همه زمینه ها راهگشاست و با این دید  نکات ، راهکار ها و موضوعاتی که به وحدت رویه در بین حضار رسیده را جهت طراحی و تدوین  جمع بندی نموده و در دستور کار قرار می دهیم و امیدواریم این قبیل نشست ها زمینه ساز حل مشکلات پیش روی شاغلین فعال در حوزه صنایع دستی استان باشد. پایان / / /

همچنین ببینید

ارسطو زاده : خلیج فارس نعمت گردشگری استان بوشهر است +تصاویر

مدیرکل میراث فرهنگی استان بوشهر از ظرفیت های دریایی استان در بخش گردشگری گفت : …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *