خانه / خبرها / روایتی نوین از صنایع دستی حصیربافی + تصاویر

روایتی نوین از صنایع دستی حصیربافی + تصاویر

🔷بازدید ارسطو زاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی از نمایشگاه صنایع دستی آوای دستان زنان جنوب در گالری سوره بوشهر

🔸سرپرست میراث فرهنگی بوشهر در این بازدید ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی صنایع دستی به همکاران معاونت صنایع دستی گفت : صنایع دستی استان بسیار غنی و دارای ذوق هنری است که مطمعنا یک تیم خوب می تواند این مسیر را هدایت کرده باشد و باید برای ارتقا بیشتر چه از نظر کیفیت و چه از نظر هنری برنامه های مختلفی را پیاده سازی کنیم .

ارسطو زاده ادامه داد : ظرفیت های خوبی در استان و کشور برای معرفی کالاهای صنایع دستی وجود دارد که باید شناسایی و از این فرصت ها و ظرفیت ها استفاده شود .


سرپرست اداره کل میراث فرهنگی همچنین از تنوع محصولات حصیری استان گفت : این بسیار خوشحال کننده است که هم اکنون تنوع در طرح و رنگ در یک کالای صنایع دستی وجود دارد و جایگاه صنایع دستی امروز در نمایشگاه های بزرگ است که بتواند در کنار صنایع صنعتی فخر فروشی کند .

ارسطو زاده ادامه داد : باید به جزییات هم بیشتر توجه کرد البته این نگاه دقیق در کنار کیفیت در قیمت گزاری ها هم باید توجه شود تا کالای با کیفیت و قیمت مناسب به مصرف کننده تحویل داده شود .
محمدحسین ارسطوزاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در پایان گفت : استفاده از ظرفیت فضای مجازی بستر مناسبی برای توسعه وتبلیغ فروش ومعرفی محصولات صنایع دستی است که نیازمند آموزش در این زمینه هستیم و با برنامه های آموزشی برای صنعتگران این مهم را نیز در آینده خواهیم داشت .

نمایشگاه صنایع دستی مدرسه سعادت و نمایشگاه آوای دستان زنان جنوب تا روز چهارشنبه از ساعت 17 الی 22 برای بازدید عموم دائر می باشد .

بازدید از دو نمایشگاه صنایع دستی در گالری سوره و مدرسه سعادت به روایط تصویر

همچنین ببینید

دیدار رئیس کنسولگری قزاقستان با سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر

دیدار رئیس کنسولگری قزاقستان در استان هرمزگان با سرپرست اداره کل میراث فرهنگی بوشهر محمد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *