خانه / خبرها / بوشهر در راه توسعه گردشگری دریایی + تصاویر

بوشهر در راه توسعه گردشگری دریایی + تصاویر

ارسطوزاده : توسعه گردشگری دریایی اولویت استان بوشهر خواهد بود

دوشنبه 3 تیرماه 1398

صبح روز دوشنبه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان از کشتی مسافربری و تفریحی گرندفیری بازدید کردند .

محمدحسین ارسطوزاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر درباره این کشتی گفت : کشتی گرندفیری ساخت فرانسه است که با رایزنی های صورت گرفته در جهت توسعه روابط تجاری و گردشگری با کشور قطر مسیر ترددی دریایی در این مسیر راه اندازی خواهد شد .

ارسطوزاده ادامه داد : این کشتی ظرفیت مسافری 1700 نفر برای مسیرهای کوتاه و در مسیرهای طولانی 870 نفری را دارد . همچنین 512 تخت اقامتی و سالن های نمایش ، کافی شاپ ، رستوران ، کنفرانس و سالن ورزشی در این کشتی تعبیه شده .

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی همچنین از ظرفیت باربری کشتی این چنین گفت : این کشتی ظرفیت گنجایش 700 خودرو را دارد و همچنین سالن های باربری آن می تواند همزمان 42 کانتینر و 200 خودرو را بارگیری کند .

ارسطو زاده تصریح کرد : راه توسعه گردشگری در استان بوشهر ، استفاده از پتانسیل خوب دریا است که در این سال ها مغفول واقع شده است و باید در این مسیر تلاش کنیم و این را بعنوان اولویت خود قرار دهیم

محمدحسین ارسطوزاده در پایان گفت : دریا نعمت بزرگی است که استان بوشهر با بیشترین هم مرزی خلیج فارس می تواند دروازه توسعه گردشگری در سطح کشور باشد و این مهم حاصل نمی شود مگر با همت همه دستگاه های اجرایی و سازمانها . پایان / / / /

همچنین ببینید

ارسطو زاده : خلیج فارس نعمت گردشگری استان بوشهر است +تصاویر

مدیرکل میراث فرهنگی استان بوشهر از ظرفیت های دریایی استان در بخش گردشگری گفت : …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *