خانه / خبرها / سرپرست اداره کل میراث فرهنگی : عرضه و فروش محصولات 7 صنعتگر هم استانی در 6 رشته همزمان با برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران + تصاویر

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی : عرضه و فروش محصولات 7 صنعتگر هم استانی در 6 رشته همزمان با برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران + تصاویر

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهرسی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از سوم تا نهم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت .

محمد حسین ارسطو زاده سرپرست اداره کل در این باره گفت : همزمان با برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران 7 صنعتگر بوشهری در 6 رشته حصیر بافی ، صنایع دستی دریایی ، کنده کاری چوب ، زیورآلات سنتی ، همجوشی شیشه و عبای روستای ملی بحیری در این نمایشگاه حضور دارند.

ارسطو زاده اضافه کرد : بخشی از تولیدات ارائه شده در این نمایشگاه نتیجه آموزش های تولید محور صنایع دستی استان است که در حال حاضر در معرض نمایش ، عرضه و فروش جهت علاقمندان می باشد.

سرپرست اداره کل در پایان با اشاره به اهمیت حمایت ار صنعتگران استان به منظور بازاریابی محصولات تولیدی خود تصریح کرد : این اداره کل در راستای تحقق شعار سال « رونق تولید » و همچنین کمک و حمایت از صنعتگران هم استانی از تمام ظرفیت ها جهت معرفی و فروش محصولات تولیدی آنان استفاده خواهد کرد.

همچنین ببینید

محمد حسین ارسطو زاده مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی : جشنواره اقوام فرصتی برای تبادل فرهنگ ها و اتحاد اقوام ایرانی و یکپارچگی دلهاست.

محمد حسین ارسطو زاده مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی : جشنواره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *