خانه / خبرها / کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر

کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر

کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر و با همکاری و همیاری دستگاههای قضایی و انتظامی استان بوشهر تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر محمدحسین ارسطوزاده خبر از تشکیل این کمیته در اداره کل داد و اضافه کرد : « در راستای سیاست های وزارت متبوع این کمیته تشکیل شده تا در کنار هموطنان در جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همگام و هم قدم باشد و طبق دستورالعمل مسیر را پیش رود ».

ارسطوزاده ادامه داد : « در این راستا دبیرخانه این کمیته بصورت شبانه روزی منتظر دریافت شکایات ،انتقادات و پیشنهادات شهروندان از تخلفات تاسیسات گردشگری با شماره ۰۷۷۳۳۳۲۳۱۷۷ است ».

او روند بررسی و بازرسی از شکایات را مثبت شمرد و گفت : «تاکنون گزارشات متعددی شده است که اغلب اجاره منازل مبله است و تا کنون نسبت به تعطیلی و پلمب نزدیک به ۳۰ واحد اقدام شده است ».

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر همچنین از ممنوعیت هر گونه تجمع در اماکن عمومی و تاسیسات گردشگری گفت و تصریح کرد :«با توجه به دستورالعمل های اجرایی ابلاغ شده تمامی تجمع ها در اماکن عمومی ممنوع می باشد و از این رو جشن نوروزگاه سال ۱۳۹۹ استان بوشهر نیز برگزار نخواهد شد و امیدواریم که با برنامه ریزی در این زمینه پس از مساعد شدن وضعیت جایگزینی برای آن اعلام و اجرا کنیم ».

Share in whatsapp «به اشتراک گذاری در واتس آپ»

همچنین ببینید

نشست هم‌اندیشی فعالان گردشگری در بوشهر برگزار شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر گفت: «بوشهر ظرفیتی فوق‌العاده برای حضور و پذیرش مسافران و گردشگران جام جهانی در قطر را دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *